سورس اندروید واتساپ استاتوس دانلودر

سورس اندروید دانلود استاتوس واتس اپ | سورس اندروید Whatsapp Status Downloader | دانلود سورس اندروید ذخیره وضعیت واتس اپ 

سورس کاملا فارسی شده و راستچین شده واتس اپ استاتوس دانلودر که در محیط اندروید استدیو توسعه داده شده است یک سورس کاربردی و ابزار ارائه شده برای برنامه واتس اپ است .

این سورس راستچین شده و فارسی میباشد

یکی از امکانات بسیار جالب توجهی که پیام رسان واتساپ برای کاربران خود در نظر گرفته است امکان قرار دادن یک متن، تصویر و یا یک ویدیو به عنوان استاتوس می باشد که می تواند برای 24 ساعت در پروفایل کاربری شما قرار بگیرید تا مخاطبین شما بتوانند آن را مشاهده نمایند.

اما نکته ای که در این میان وجود دارد که شما تنها می توانید استاتوس های واتس اپ دیگران را تماشا کنید و در صورتی که از آن ها خوشتان بیاید، نمی توانید آن را ذخیره کنید. واتس اپ این امکان را در اختیار کاربران قرار نداده است

واتساپ استاتوس دانلودر نام برنامه نهایی ایست که خروجی سورس واتس اپ استاتوس دانلودر خواهد بود و به شما و کاربرانتان که برنامه نهایی را دانلود میکنند این امکان را میدهد  با دیدن وضعیت های دلخواه (اعم از فیلم و عکس) بتوانید آن وضعیت را از طریق این برنامه دانلود و ذخیره نمایید.

پیشنمایش سورس واتس اپ استاتوس دانلودر | مارکت اندروید ریور

 

 

رایگان – خرید


پرسش و پاسخ محصول

قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
قبل از خرید محصول می توانید پرسش خود درباره محصول را از طریق فرم پرسش و پاسخ زیر ارسال کنید تا فروشنده به شما از همین طریق پاسخ دهد.توجه بفرمایید قبل از خرید کلیه پرسش و پاسخ ها از طریق فرم زیر صورت می پذیرد و طبق پروتکل قبل از خرید فروشنده مجاز نیست از شماره تماس / ایمیل / شناسه شکبه های اجتماعی و... با کاربر ارتباط برقرار نماید.
بعد از خرید کلیه اطلاعات مورد نیاز تماس با فروشنده را به صورت اتوماتیک همراه با پکیج دریافت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *