سورس اندروید بازی Piano Tiles کاشی های پیانو

سورس اندروید بازی Piano Tiles اندروید | سورس آماده بازی Piano Tiles اندروید استدیو | سورس بازی کاشی های پیانو اندروید استدیو |  دانلود سورس اندروید بازی Piano Tiles برای اندروید | سورس بازی پرطرفدار پیانو برای اندروید 

بازی پرطرفدار کاشی های پیانو یا Piano Tiles با بیش از 100 میلیون دانلود یکی از پرطرفدار ترین بازی های موجود در گوگل پلی است. این سورس آماده پروژه ای مشابه پیانو تایلز است که توسط این پروژه آماده اندروید که برای اندروید استدیو و ایکلیپس طراحی شده میتوانید به راحتی بازی مشابه نمونه پرطرفدار آن تولید کنید.

سورس آماده بازی Piano Tiles اندروید

به هر شیوه ای که بخواهید به راحتی میتوانید پروژه را به هر شیوه که میخواهید شخصی سازی کرده و یا توسعه دهید و بازی پرطرفداری را تولید کنید که همه از آن لذت ببرند.

این پروژه دارای چهار حالت مختلف کلاسیک ، آرکید ، بمب ,.. است که پلیر با انتخاب هر حالت میتواند با چالش های جدیدی مواجه می شود .

سیستم ثبت رکورد امتیاز دهی و چندین موزیک در این بازی از ویژگی های دیگر این پروژه آماده اندروید است.

پروژه آماده بازی Piano Tiles با کدنویسی روان شامل تگ های توضیحات دست شما را باز میگذارد که بدون پیچیدگی و به هم ریختگی معمول کدها این پروژه حرفه ای را توسعه دهید ویرایش کنید و یا خیر بدون تغییرات فقط خروجی بگیرید .

این پروژه طبعا ماننده همه پروژه های برنامه نویسی صد در صد قابل توسعه بوده و به راحتی با تغییر String.xml  بدون نیاز به کدنویسی به زبان فارسی برگردانید

به همراه آموزش ویدئویی راه اندازی از صفر تا صد درون پروژه

 

بازی پیانو تایلز علاوه بر این که ساده است توانسته بین میلیون ها کاربر طرفداران پروپا قرصی بیابد بین خیل عظیمی از بازی های پر زرق و برق این یک بازی ساده و در عین حال به شدت چالشی بود که هر کسی را به خود جذب میکرده است.

رایگان – خرید

پرسش و پاسخ محصول

قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
قبل از خرید محصول می توانید پرسش خود درباره محصول را از طریق فرم پرسش و پاسخ زیر ارسال کنید تا فروشنده به شما از همین طریق پاسخ دهد.توجه بفرمایید قبل از خرید کلیه پرسش و پاسخ ها از طریق فرم زیر صورت می پذیرد و طبق پروتکل قبل از خرید فروشنده مجاز نیست از شماره تماس / ایمیل / شناسه شکبه های اجتماعی و... با کاربر ارتباط برقرار نماید.
بعد از خرید کلیه اطلاعات مورد نیاز تماس با فروشنده را به صورت اتوماتیک همراه با پکیج دریافت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *