سورس اندروید برنامه ذخیره استوری اینستاگرام

سورس اندروید ذخیره استوری اینستاگرام | سورس اندروید برنامه ذخیره استوری اینستاگرام | سورس Story Saver اینستاگرام | سورس ذخیره استوری | سورس کد ذخیره استوری اینستاگرام برای اندروید

سورس ذخیره استوری برای اینستاگرام یا Story Saver برای ذخیره سازی استوری اینستاگرام افرادی که در اینستاگرام فالو کرده اید .

این سورس برای اندروید استدیو است . به سادگی قابل تغییر و شخصی سازی بوده و به راحتی می تونید زبان سورس رو تغییر بدید.

سورس ذخیره استوری اینستاگرام

برنامه ذخیره سازی استوری اینستاگرام با این سورس کد که به شکل حرفه ای برنامه نویسی شده بسیار ساده خواهد بود کافیست سورس کد را در اندروید استدیو وارد کنید .

از قابلیت های سورس ذخیره استوری اینستاگرام قابلیت دانلود استوری های عکس / ویدئو با کیفیت بسیار بالا است در خود اپلیکیشن یک بخش به عنوان گالری وجود داره که استوری های ذخیره شده در اون بخش قرار خواهد گرفت.

 

رایگان – خرید

 
  پیوستن به کانال تلگرام اندروید ریور

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود

پرسش و پاسخ محصول

قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
قبل از خرید محصول می توانید پرسش خود درباره محصول را از طریق فرم پرسش و پاسخ زیر ارسال کنید تا فروشنده به شما از همین طریق پاسخ دهد.توجه بفرمایید قبل از خرید کلیه پرسش و پاسخ ها از طریق فرم زیر صورت می پذیرد و طبق پروتکل قبل از خرید فروشنده مجاز نیست از شماره تماس / ایمیل / شناسه شکبه های اجتماعی و... با کاربر ارتباط برقرار نماید.
بعد از خرید کلیه اطلاعات مورد نیاز تماس با فروشنده را به صورت اتوماتیک همراه با پکیج دریافت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *