سورس اندروید تلویزیون اینترنتی فلکس

سورس اپلیکیشن اندروید تلویزیون اینترنتی فلکس | سورس تلویزیون اینترنتی فلکس برای اندروید استدیو

فلکس تنها نمونه سیستم تحت اشتراک تماشای فیلم و سریال موجود در اینترنت می باشد.برنامه به صورت native و با زبان جاوا طراحی و نوشته شده است و دارای نسخه وب می باشد.

نسخه وب با رابط کاربری مشابه اپلیکیشن اندروید و با زبان php طراحی و ساخته شده است . پرداخت های داخل برنامه از طریق درگاه آسان آیدی پی قدرت میگیرد و با ایجاد یک درگاه ساده درآیدی پی شما قادر به استفاده از ان در اپلیکیشن می باشید.

حالت رابط کاربری تلوزیون در برنامه در حال توسعه می باشد و در صورت خرید به صورت به روز رسانی بر روی اپلیکیشن اعمال میشود.

طراحی اپلیکیشن و وبسایت کاملا رسپونسیو و واکنشگرا می باشند و در هر دستگاه با هر اندازه ای تجربه یکسان و سریع به عمل می آرود.

در صورت خرید با اطلاعات خرید مانند رسید پرداخت به اطلاعات تماس که همراه پکیج دریافت کردید مراجعه کنید تا مراحل بارگذاری اپلیکیشن و وبسایت برای شما صورت گیرد.

پیشنمایش سورس اندروید تلویزیون اینترنتی فلکس

پیشنمایش اپلیکیشن فلکس

 

3500000 تومان – خرید

 
  پیوستن به کانال تلگرام اندروید ریور

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود

پرسش و پاسخ محصول

قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
قبل از خرید محصول می توانید پرسش خود درباره محصول را از طریق فرم پرسش و پاسخ زیر ارسال کنید تا فروشنده به شما از همین طریق پاسخ دهد.توجه داشته باشید قبل از خرید فروشنده نمی تواند خارج از مارکت به پرسش ها پاسخ دهد ممکن است پرسش شما ، پرسش کاربران دیگر نیز باشد و می بایست در فرم پرسش و پاسخ طرح شود.
بعد از خرید کلیه اطلاعات مورد نیاز بلافاصله برای شما در کادر مربوط به پشتیبانی برای شما نمایش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *