سورس اندروید افزایش سرعت شارژ و ذخیره باطری

سورس اندروید افزایش سرعت شارژ و ذخیره باطری اندروید | سورس برنامه ذخیره باطری و افزایش سرعت شارژ |دانلود سورس اندروید بهینه ساز باطری و افزایش سرعت شارژ اندروید | سورس حرفه ای برنامه افزایش سرعت شارژ 5 برابر و ذخیره باطری

سورس افزایش سرعت شارژ باطری و ذخیره ساز و بهینه ساز باطری برای اندروید استدیو یک پروژه حرفه ای آماده اندروید است که توسط آن یک اپلیکیشن تمام عیار بهینه سازی باطری و افزایش سرعت شارژ میتوانید تولید کنید .

طراحی منحصر به فرد و تخت آن در کنار کدنویسی روان و واضح به همراه تگ های راهنما یکی از برترین ویژگی های این پروژه آماده اندروید است.

سورس آماده برنامه ذخیره باطری و افزایش سرعت شارژ اندروید

طبعا این پروژه مانند همه پروژه های برنامه نویسی قابلیت توسعه باب میل توسعه دهنده را دارد و به سادگی نیز فارسی می شود

همراه با پکیج آموزش تصویری راه اندازی همراه با پروژه

در برنامه های بهینه ساز مهمترین عامل پشتیبانی از حالت های مختلف تلفن هوشمند است . خروجی نهایی این پروژه قابلیت پشتیبانی از حالت شارژ را دارد که به کاربر کمک میکند اطلاعات دقیقی از وضعیت شارژ تلفن هوشمند را ببیند و با دکمه بهینه سازی آن را بهینه کند تا سرعت شارژ بعد از انجام بهینه سازی که شامل بستن نرم افزار های غیر ضروری و بستن نرم افزار های غیر ضرروی در پس زمینه به صورت هوشمند می شود را موجب سازد که سرعت شارژ گوشی بالا رفته و همچنین در هنگامی که کاربر از برنامه استفاده طول عمر باطری را بیشتر سازد.

اسکرین شات ها : ( برای نمایش سایز بزرگ کلیک کنید )

 

 

رایگان – خرید