سورس آماده اپلیکیشن سایت وردپرس شما

رشد 700 درصدی اندرویدریور در یکسال گذشته

اندروید ریور 700 درصد بزرگتر شد

تقریبا یک ماه تا تحویل سال و عید باستانی نوروز مانده است . امروز مفتخریم که بگوییم اندروید ریور به عنوان اولین مارکت معتبر سورس اندروید در ایران از سال 1395 تا امروز، نسبت به پارسال بیش از 700 درصد بزرگتر شده است .

با توجه به نمودار های آماری موجود و گزارش گوگل آنالیتیکس رشد آماری اندرویدریور در زمینه جذب کاربر در یک سال گذشته با میانگین رشد 700.5% به ثبت رسیده است.

همچنین وب سایت معتبر الکسا نمودار روند رشد رتبه و آمار را که در ارتباط مستقیم با شاخص های Audience مانند تعداد بازدید ، بازدید از صفحه و.. است اندروید ریور را با رشد 7 برابری نشان می دهد.

 

نمودار رشد آمار بازدید و جذب کاربران توسط نرم افزارهای سرور اندروید ریور

 

همچنین سیستم های آمارگیر فعال روی سرور های اندروید ریور در بخش مصرف پهنا باند یا BandWidth ، این شاخص در مقایسه با یک سال گذشته از 3.32GB به 16.8GB در ماه رسیده است. البته آمار در این بخش به دلیل پروسه های جاری و انجام شده Optimization روی سرور و Frontend را نمی توان به عنوان دقیق ترین شاخص جذب کاربر بیان نمود.

بیشترین توزیع آمار بازدیدکنندگان و ضریب نفوذ اندروید ریور در کشور به ترتیب مربوط به استان های زیر است :

 1. تهران
 2. همدان
 3. خوزستان
 4. مازندران
 5. آذربایجان شرقی
 6. اصفهان

 

در اندروید ریور توانستیم کاربران رنج سنی 24-30 سال را به عنوان بازه سنی با درصد بالای کاربران نسبت به سایر بازه های سنی جذب کنیم.

همچنین افراد علاقه مند یا فعال در موضوع فعالیت ذکر شده در زیر با استناد به آمار گوگل انالیتیکس به ترتیب تشکیل دهنده کاربران اندروید ریور هستند :

 1. Business Services/Business Technology/Web Services/Web Design & Development
 2. Software/Business & Productivity Software
 3. Business Services/Business Technology/Enterprise Software
 4. Software/Design Software/Drawing & Animation Software
 5. Consumer Electronics/Mobile Phones

همچنین اندروید ریور با توجه به جذب کاربران بهبود هایی را نیز در پلفترم خود انجام داد و هم اکنون نسخه 1.4.9 Beta برای پلتفرم اندروید ریور ریلیز شده است و روند بهبود و ارتقا کلی پلتفرم همواره ادامه دارد و امیدواریم تا پایان سال نسخه 1.4.91 Beta اندروید ریور را ریلیز کنیم/

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
راستی اگه توسعه دهنده اندروید هستی ، میتونی سورس ها خودت رو در مارکت اندروید ریور بفروشی و کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشی برای شروع اینجا کلیک کن و برای اطلاع از تخفیف ها و محصولات ویژه در تلگرام اندروید ریور رو دنبال کن عضویت در کانال
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

  پیوستن به کانال تلگرام اندروید ریور

دسته‌ها: اخبار اندروید ریور