چرا خرید از اندروید ریور ؟

خرید از اندروید ریور دقیقا چیست و چه مزایایی دارد ؟ این صفحه برای شماست ...

//androidriver.ir/wp-content/uploads/2018/03/hh.jpg

این تنها یک مارکت نیست ، این یک طوفان است

اینجا محلیست برای آنها که به دنبال ایده های نو هستند و اینجا محلیست برای آنها که میخواهند پروژه هایشان را عرضه کنند و مزد ایده و فکر و دانش فنی خود را بگیرند .

اندروید ریور با ایجاد بستری مناسب و حرفه ای برای توسعه دهندگان با دارا بودن تمامی مجوز های فعالیت و حق مالکیت محصولات فرصت مناسبی رو در اختیار توسعه دهندگان قرار داده که از این طریق پروژه های و سورس های اندروید رو به بازار هدف خود که توسعه دهندگان پروژه ها و سرمایه گذاران است برسانند.

همچنین پروژه های حرفه ای که با آخرین متد های روز به حرفه ای ترین شکل ممکن از فیلتر ممیزی بررسی محصولات اندروید ریور گذر کرده و در مارکت قرار گرفته اند رو ببینند ، بررسی کنند و پروژه مورد نظر رو خریداری کنند و منطبق با ایده ها و خط مسیری که ترسیم کردند اونهارو توسعه بدهند و منتشر کنند.

به قانون احترام بگذارید

کلیه محصولات که موفق به انتشار یافتن در اندروید ریور شدند لایسنس رسمی از توسعه دهندگان ایرانی و غیر ایرانی دارند و به صورت اصولی منتشر می شوند و قبل از انتشار با دقت و حساسیت فراوان مورد بررسی فنی و کیفی قرار میگیرند . این یعنی کار مطمئن و اصولی

ما به کار با برنامه و اصولی اعتقاد بسیار داریم و همیشه خود را با استاندارد ها و فراتر از استاندارد ها منطبق میکنیم . پشتیبانی 24 ساعته ما هم دل خریدار را قرص میکند و هم توسعه دهنده را

قوانین سفت و سخت ما از باب یکسان سازی منعطف کیفیت محصولات شاید یکی از سخت ترین ها باشد اما نترسید .. حرفه ای ها فقط یک فنجان قهوه نیاز دارند .

خریدار مطمئن است چه میخرد زیرا تا همیشه ما همراه آن هستیم

و توسعه دهنده مواظب است چه منتشر میکند زیرا هرگز کیفیت را فدای کمیت نمیکنیم

دقیقا از همان جایی که اسنپ ها پدید آمدند

اینجا محلیست برای آنها که به دنبال ایده های نو هستند و اینجا محلیست برای آنها که میخواهند پروژه هایشان را عرضه کنند و مزد ایده و فکر و دانش فنی خود را بگیرند .

شاید جالب باشد بدانید که اپلیکیشن های فراگیری چون اسنپ که به یکباره رشد کردند دقیقا با خرید لایسنس یک پروژه و توسعه اون منطبق با نیاز ها و ایده های صاحب پروژه رشد کردند و موفق شدند . این قطار هیچگاه از حرکت نمی ایستد و در هر برهه ای از زمان شاهد ظهور ایده هایی از این دست خواهیم بود و لازم است بدانیم ایده همواره یک منبع الهام داشته است…