تقدیم شکایت رسمی از نقض کپی رایت توسط شبه سایت ها به پلیس فَتا

اندروید ریور با دریافت گزارش ها و مشاهدات مکرر پی به سو استفاده برخی افراد برده است که با مشی تکدی گری اقدام به مسموم کردن فضا حرفه ای ایجاد شده در ارائه سورس های باکیفیت خارجی با لایسنس رسمی و ارائه پشتیبانی کامل و خدمات پس از فروش به مشتریان برای اولین بار در ایران توسط اندروید ریور می پردازند .

از اقدامات این سایت ها میتوان به کپی کامل محصولات ما ( خرید از ما ) و انتشار آن در سایت های خود ، کپی تصاویر تولید شده گرافیکی اندروید ریور ، کپی ایده محصولات و خدمات نام برد که توسط برخی کاربران به ما گزارش شده و بعد از رصد فعالیت های آنان و محرز شدن نقض کپی رایت ایده و محصولات دست به اقدامی قانونی علیه این قانون شکنان زده ایم.

همچنین بخوانید :  بررسی لیست پیشنهادی برای شما کافه بازار

امروزه به دلیل سهولت دسترسی به فضای مجازی و ارائه خدمات بر بستر مجازی متاسفانه پای سودجویان نیز به این حوزه باز شده است و با ناشی گری تمام دست به اقدامات مضحکی می زنند که میتواند بسیاری فضای ارائه خدمات بهتر را مسموم و ضاییع سازد .

لذا لازم دیدیم با اقدام قانونی و ارائه شکایت و گزارش به پلیس فتا علاوه بر دفاع از حقوق توسعه دهندگان از تضییع حق آنان نیز توسط این افراد جلوگیری کنیم زیرا ما به قانون مند بودن تاکید بسیار داریم .

 

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
راستی اگه توسعه دهنده اندروید هستی ، میتونی سورس ها خودت رو در مارکت اندروید ریور بفروشی و کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشی برای شروع اینجا کلیک کن و برای اطلاع از تخفیف ها و محصولات ویژه در تلگرام اندروید ریور رو دنبال کن عضویت در کانال

  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

  پیوستن به کانال تلگرام اندروید ریور

دسته‌ها: وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *